Dodany: 2010-10-05 09:34:18

Kto otrzymuje kredyty mieszkaniowe Obecnie możliwości jakie oferują banki jeśli chodzi kredyty mieszkaniowe są bardzo duże. Dziś często nie trzeba dysponować wygórowanym wkładem własnym by móc stać się właścicielem mieszkania, czy działki, na której stanie wymarzony dom.

 

Jeśli osoby ubiegające się o kredyty mieszkaniowe są małżeństwem i dodatkowo wychowują małoletnie dziecko mogą starać się o wsparcie z rządowego programu rodzina na swoim, gdzie po spełnieniu ściśle określonych w ustawie warunków mogą taki kredyt otrzymać. Co do tego w niedługim czasie ma również ruszyć program rodzina na sowim dla singli. Jednak zasady jego przyznawania będą nieco inne.

 

Osoby starające się w normalnym trybie o kredyty mieszkaniowe również mają szansę je dostać. O ile oczywiście będą dysponować wystarczającymi zabezpieczeniami, gdyż niekiedy kredytowana nieruchomość może stanowić zbyt małe zabezpieczenie dla banku. Oczywiście starając się o kredyt mieszkaniowy można łączyć dochody z różnych źródeł. Współkredytobiorcami mogą być wię również rodzice, co zwiększy jednocześnie możliwości otrzymania kredytu na mieszkanie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto otrzymuje kredyty mieszkaniowe
Nick: