Dodany: 2012-02-20 11:47:53

Czy wystawiane są duplikaty kart kredytowychCzłowiek jest tylko człowiekiem – wszyscy popełniamy błędy, mylimy się lub możemy czegoś nie zauważyć. Nierzadko zdarza się więc, że zgubimy to i owo – w tym niestety i ważne dokumenty. Biuro księgowe warszawa uczula także, by przewożąc cenne rzeczy, uważać na złodziei.

 

Pracownicy zatrudniani przez biuro księgowe warszawa nie raz byli świadkami nieprzyjemnych sytuacji, związanych z utrata ważnych przedmiotów. Należały do nich także bankowe karty kredytowe, na które nie powołane osoby dokonywały zakupów. Pamiętajmy, że zawsze należy jak najszybciej powiadomić organy o utracie dokumentu, nie tylko by ustrzec się przed stratami materialnymi ale też jak najkrócej oczekiwać na wydanie duplikatu.

 

Jak może nas poinformować każde biuro księgowe warszawa, instytucje mają prawny obowiązek wydania drugiego egzemplarza w razie nieumyślnej straty poprzedniego. Niestety zwykle wiąże się to z dodatkowymi, czasem niemałymi kosztami – standardowymi, zapisanymi w cenniku usług banku. Lepiej więc dobrze pilnować swoich rzeczy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy wystawiane są duplikaty kart kredytowych
Nick: