Dodany: 2012-02-20 11:38:52

Czym są karty lojalnościoweKażda jednostka gospodarcza nastawiona na zysk, w tym gronie także biuro księgowe warszawa, chce skutecznie przyciągnąć i zatrzymać u siebie klienta. Obecnie nie wystarczą jednak dobra jakość świadczonych usług. Potrzebne są jeszcze dodatkowe bodźce – reklama i szereg dobrze opracowanych zabiegów marketingowych.

 

Jednym z takich chwytów, jakie stosuje choćby biuro księgowe warszawa, są wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe. Większość z nich wymaga obecnie wyrobienia tak zwanej karty lojalnościowej. Podobna jest ona zwykle do tej płatniczej. Również zawiera dane klienta oraz nośnik w postaci chipu czy paska magnetycznego, pozwalającego na gromadzenie informacji o punktach czy zdobytych przywilejach.

 

Niekiedy stosuje się też karty z kodami kreskowymi, co z kolei nie wymaga instalacji w jednostce takiej jak biuro księgowe warszawa dodatkowych czytników, gdyż wystarczą te standardowe. W ich przypadku jednak niezbędne jest połączenie z centralą przechowującą dane w formie cyfrowej, by mogły zostać zweryfikowane i zaktualizowane.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są karty lojalnościowe
Nick: