Dodany: 2012-02-20 11:36:49

Czym są karty wirtualneWspółcześnie większość dziedzin życia i działalności człowieka dąży do postępującej komputeryzacji, informatyzacji i cyfryzacji. Także wiele firm, takich jak biuro księgowe warszawa zaczyna oferować swoje usługi za pośrednictwem łączy elektronicznych.

 

Również banki nie chcąc pozostawać w tyle i tracić klientów, muszą się do tego trendu dostosować. Biuro księgowe warszawa nie jest więc jedynym typem jednostki idącej z duchem czasu. W przypadku banków przykładem takiego trendu, może być oferowanie tak zwanych wirtualnych kart.

 

Działają one na zasadzie podobnej do kart przedpłaconych ale nigdy nie są wydawane w fizycznej formie plastikowego czy laminowanego prostokąta. Dane niezbędne do dokonania transakcji (na przykład numer karty) są przekazywane klientowi ją zakładającemu. Ponadto może on korzystać ze środków na niej zawartych dopiero po jej „doładowaniu”, czyli przelaniu pewnej sumy z rachunku bankowego. Biuro księgowe warszawa jako poważna jednostka finansowa zwykle nie korzysta z tego typu rozwiązań, gdyż skierowane są one głównie do klientów indywidualnych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są karty wirtualne
Nick: