Dodany: 2012-02-20 11:32:56

Czym są karty przedpłaconeCzęsto zastanawiamy się, co też drugą osobę mogłoby ucieszyć najbardziej jako prezent. Niestety, by stwierdzić to z całą pewnością, musimy ją bardzo dobrze znać. A co jeśli na przykład osoby, które zatrudnia biuro księgowe warszawa, chciałyby dać coś współpracownikowi lub szefowi?

 

Biuro księgowe warszawa może być także doradcą w kwestiach biznesowych a prezenty w tej branży również nierzadko się zdarzają, choćby jako wyrazy szacunku czy podziękowanie za długoletnią, owocną współpracę. Wtedy dobrym pomysłem, z którego na pewno każdy się ucieszy, może być tak zwana karta przedpłacona (z angielskiego Pre-Paid). Ten rodzaj karty musi być zasilony odpowiednią kwotą z konta bankowego, by móc ją do czegoś wykorzystać (dokonać zakupu, wypłacić gotówkę z bankomatu itp.) – podobnie jak ma to miejsce w przypadku telefonów na kartę.

 

Ponadto, jest to też doskonały sposób na rozliczenia delegacyjne pracowników, często stosowany przez jednostki takie jak biuro księgowe warszawa jeśli zajdzie potrzeba wysłania gdzieś osoby w celach służbowych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są karty przedpłacone
Nick: