Dodany: 2012-02-20 11:30:25

Czym są karty obciążenioweKażdy z nas chciałby mieć nieograniczone fundusze, zarówno na bieżące wydatki, jak i wszelkie zachcianki. Niestety, realnie mogą sobie na to pozwolić tylko nieliczni, najlepiej sytuowani obywatele. Nawet firmy, takie jak biuro księgowe warszawa, muszą dokładnie liczyć się z każdymi kosztami.

 

Niekiedy doradcy, jakich zatrudnia biuro księgowe warszawa, mogą doradzić klientowi założenie tak zwanej karty obciążeniowej. Może być to pomocne w zarządzaniu prywatnym budżetem. Zwłaszcza kiedy potrzebujemy trochę więcej środków, niż posiadamy obecnie. Ten rodzaj jest płynnym połączeniem kart debetowej i kredytowej.

 

Mechanizm jej działania jednak trochę się różni. Obciążenia rachunku nie są tutaj naliczane na bieżąco a okresowo. Co jakiś czas – zwykle jeden miesiąc – bank dokonuje zbiorczego podsumowania wszystkich transakcji dokonanych w tym okresie i obciąża rachunek całością tej kwoty. Jeśli jest ona większa, niż środki zgromadzone na koncie, bank udziela oprocentowanego kredytu. Niekiedy biuro księgowe warszawa również z tego rodzaju karty korzysta.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są karty obciążeniowe
Nick: