Dodany: 2012-02-20 11:19:44

Czym są karty płatnicze W dzisiejszych czasach niemal wszyscy korzystają z usług banków – ułamki procenta stanowią ci, którzy tego nie robią. Czasem nawet instytucje publiczne i prywatne (takie jak choćby biuro księgowe warszawa) wymuszają to na nas, przez konieczność obrotu gotówką za pośrednictwem kanałów dokumentowanych i księgowanych.

 

Jedną z najbardziej popularnych usług bankowych, z której korzystają również pracownicy zatrudnieni przez biuro księgowe warszawa, są tak zwane karty płatnicze. Jest to najprościej mówiąc rodzaj dokumentu, wydawanego przez bank w formie plastikowej karty z chipem, lub w starszych modelach paskiem magnetycznym.

 

Zapisane są na nich informacje, pozwalające na dostęp do środków zgromadzonych na rachunku oszczędnościowym lub rozliczeniowym oraz rozporządzanie nimi z pomocą elektronicznych terminali. Także biuro księgowe warszawa posiada taki, by jego klienci mogli płacić za jego usługi w formie bezgotówkowej. Transfer środków odbywa się dopiero po weryfikacji osobistego kodu dostępu zwanego PIN-em..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są karty płatnicze
Nick: